Logowanie:
Program do faktur
Ocena na Tak: 13 Oceny na Nie: 8
Przesłane przez: admin
dnia: 2011-12-04 00:41:53
Ilość pobrań: 323
Ilość komentarzy: 0
Ilość wyświetleń: 6478
Adres URL:
Opis Instrukcja obsługi żony zawartość instrukcji w skrócie: To jest Instrukcja obsługi żony:
Żona - to osoba płci żeńskiej, zamieszkująca razem ze swoim mężem i według sprawdzonych danych notorycznie starająca się utrudnić życie mężowi.

Cechy charakterystyczne żony:
bardzo częste działania chaotyczno - histeryczne (zwłaszcza w okresach comiesięcznych);
Łzawe reakcje mające specyficzny charakter obronny lub ofensywny;
niemoc seksualna na widok powracającego męża z pracy.

Wyposażenie dodatkowe do żony:
W większości przypadków podczas nabycia żony, mężczyzna, dodatkowo w komplecie otrzymuje teściową, są również przypadki, kiedy w komplecie są też dzieci. Dla wspólnego spokoju, radzimy teściową umieścić całkowicie osobno, najlepiej jak najdalej...

Użycie żony:
Najpopularniejsze i najbardziej rozpowszechnione jest użycie żony jako taniej siły roboczej przy pracach domowych, w ogrodzie jako ogrodnik, na polu do kopania kartofli itp.

Technika bezpieczeństwa użytkowania żony:
Nieuzasadniona i nagła czułość oraz pieszczotliwość ze strony żony, świadczy o tym, że żona ma na celu wykorzystać swojego męża, chce coś kupić lub ma coś do ukrycia. Wykorzystywać męża nie będzie tak jakby mąż sobie to życzył, lecz prawdopodobnie dla uzupełnienia swojej garderoby lub biżuterii.
W przypadku nagłej histerii żony należy zamknąć się w bezpiecznym miejscu (knajpa, bar, pub), albo oddalić na bezpieczną odległość. Jeżeli jest to możliwe, należy zamknąć żonę w szczelnym pomieszczeniu i przeprowadzić natychmiastowy remont budynku. Niestety nie ma ustawy, że żona przy sobie musi mieć właściwą instrukcję obsługi, tak że wszystkie sposoby i metody jej reperacji pozostawione są w rękach mężczyzn i jego wyobraźni.

Zakończenie:
Powyższa instrukcja obsługi żony nie zawiera wszystkich możliwych problemów związanych z prawidłowym użyciem żony. Przed nabyciem pierwszej żony należy się poważnie zastanowić, czy jest ona rzeczywiście potrzebna w gospodarstwie, iż jest to nie do końca zbadane i bezpieczne zjawisko dla mężczyzny.

Komentarze do instrukcji
Tej instrukcji jeszcze nie komentowano
 Podaj nazwę użytkownika:
 Treść:
Copyright © Instrukcja-obslugi.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: E-GRUPA